Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
MCO Drive Akademi Danışmanlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.

İstanbul bölgesinde Pendik ve Tuzla ilçelerinde yer alan MCO Drive Akademi Danışmanlık Hizmetleri LTD ŞTİ olarak dünden bugüne edindiğimiz tüm tecrübeyi, alanında uzman ekibimiz ile danışanlarımıza aktarıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kurumsal statüde daima kazanç ilkesini benimseyen MCO Drive Akademi bünyesinde farklı bakanlıklarca akredite edilmiş kurumları barındırmaktadır. MCO Drive Akademi kuruluşu itibari ile geçmişten bugüne binlerce hatta yüz binlerce danışana temas etmiştir. Farklı bölgelerde bulunan aktif işletmeleri sayesinde hedef kitlesini dijital alanlarda sürdürmüş ve erişmeyi başarmıştır. İlk çıkış mottosu “Trafik Kazalarını Düşürmek” olan MCO Drive Akademi bu alanda çalışmalarına başlamış ve hala günümüzde Sürücü ve Sürücülük alanlarında aktif faaliyetler göstermektedir.

Deneyimli ve donanımlı kurucular sayesinde bulunduğu her sektörde STK‘lar tarafından yönetimde aktif rol oynamış ve oynamaya devam etmektedir. Sürücülük sektörünün öncü kuruluşlarından olan MCO Drive Akademi bünyesinde bulunan markaları ile de farklı vizyonlar kazandırmıştır.

Bugün günümüzde sadece sürüş alanında değil yine sürüşe bağlı taşımacılık sektöründe kamu kurum kuruluşları, özel sektörler, acil sürüş teknikleri ve makam koruma gibi farklı alanlarda da faaliyetlerini göstermektedir.

MCO Drive Akademi bugün aktif olarak kurumlarında Ehliyet, SRC Belgesi, ODY Belgesi, ÜDY Belgesi, Psikoteknik Belgesi, Yetki Belgesi Danışmanlığı, Şoför Kartı, Taşıt Kartı, Makam Şoförlüğü Eğitimi, Ambulans Eğitimi, İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi, Defansif Sürüş Teknikleri Eğitimi, Güvenli Sürüş Eğitimi gibi eğitimler bunun yanı sıra Dijital Eğitim Ürünleri, Reklam Hizmetleri, Uygulama ve Video Kurgu, Montaj hizmetlerini aktif olarak gerçekleştirmektedir. Danışmanlık çatısı altında sektörel olarak marka analizi, sektör analizi, marka oluşturma, proje üretme ve proje yöneticiliği, iş makinası ehliyet belgeleri, özel direksiyon dersleri, myk belgeleri gibi farklı alanlarda da hizmetlerini sunmaktadır.

Kuruluşlarımız & Markalar

Kuruluşlarımız farklı bakanlıklar tarafından akredite edilmiş ve ruhsatlandırılmış kuruluşlardır.

Misyonumuz

Sağladığımız her hizmetin arkasında ve daima danışanlarımız ile birlikte yol alıyoruz. Aldıkları eğitimlerin takipçisi oluyor ileride kariyerleri ile ilgili iş değişikliklerinde destekçisi oluyoruz. Sağladığımız eğitimler ve danışmanlık belgeleri noktasında daha bilinçli bir toplu oluşturmak, kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin ülke norm ve değerlerinin bilinci ile hizmet vermekteyiz. Alanında marka ve tercih edilen bir kurum olduk ve olmaya devam etmek yadsınamaz bir idealimizdir.

Vizyonumuz

Her danışanımızı önemsiyor ve daima danışanlarımız ve çevreleri ile birlikte büyük bir aile oluyoruz. Her geçen gün ailemize yeni bireyler katarak ilerlediğimiz yolda daha da emin adımlarla ve her gün güçlenerek ilelriyoruz. En temel hedefimiz verdiğimiz eğitimlerin kalitesi ve eğitim alan tüm danışanlarımızın günlük hayatlarında sağladığımız eğitimler ile bilinçlerinin artmasıdır. 100% müşteri memnuniyetini benimsemiş yapımız ile bugüne kadar tüm kurumlarımızda maksimum doluluk oranını yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz.

Whatsapp
Oğuz Bey
Oğuz Bey
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?