Araç Kurtarıcı Ehliyet Operatörlük Belgesi

Araç Kurtarıcı Ehliyet Operatörlük Belgesi

İstanbul‘da MCO Drive Akademi Danışmanlık Hizmetleri olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Sağladığımız danışmanlık hizmeti ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Araç Kurtarıcı Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Araç Kurtarıcı İş Makinasını kullanacaklara verilir.

İstanbul bölgesinde MCO Drive Akademi Danışmanlık Hizmetleri olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde iş birlikteliği yaptığımız ve size en yakın lokasyon tercih ederek danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Hizmet sizin ayağınıza geliyor kısacası… Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Araç Kurtarıcı Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman müşteri temsilcilerimiz ile Araç Kurtarıcı Operatörlük Belgenizi MCO Drive Akademi Danışmanlık Hizmetlerimiz aracılığı ile eğitim ve sınav süreçlerini takip ediyoruz. İhtiyacınız olan doğru eğitimi almanız için özverili bir şekilde çalışıyoruz. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Araç Kurtarıcı İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde İstanbul‘da Araç Kurtarıcı İş Makinası Ehliyeti veya Araç Kurtarıcı İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız işbirliği yaptığımız bir çok kursa ulaşabilirsiniz. Danışmanlık Kurumumuz ile iletişime geçiniz. 

Araç Kurtarıcı Operatörlük Kursu‘na yapacağımız iş birlikleri sayesinde sizlerde bölgenize en yakın İş Makinesi Kursu‘na kayıt aracılığı hizmetlerimiz sayesinde Araç Kurtarıcı Operatörlük Belgesi alan kişiler Araç Kurtarıcı kullanabilirler. Araç Kurtarıcı kullanabilmek için Araç Kurtarıcı Ehliyeti, Araç Kurtarıcı Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu (2.Grup)
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

Araç Kurtarıcı İş Makinası Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Merak Edilenler

Araç Kurtarıcı Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Nedir?

Trafiğe kapalı alanlarda yük indirilip, boşaltılması veya yer değiştirilmesi noktasında kullanılan bir iş makinasıdır. Araç Kurtarıcı İş Makinasını kullanabilmek için Araç Kurtarıcı Ehliyet ve Operatörlük Belgesinin alınması gerekmektedir.

Araç Kurtarıcı Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alınması Zorunlu mudur?

Araç Kurtarıcı Ehliyet Operatörlük Belgesi Araç Kurtarıcı kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. Araç Kurtarıcı Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler Araç Kurtarıcı kullanamazlar.

Araç Kurtarıcı Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi Nereden Alınır?

Araç Kurtarıcı Ehliyet Operatörlük Belgesi genel olarak İstanbul bölgesinde MCO Drive Akademi Danışmanlık Hizmetleri tercih edilmektedir. Bizlere başvuru yaparak Araç Kurtarıcı Ehliyet ve Operatörlük Belgenizi hemen alabilirsiniz.

Araç Kurtarıcı Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Süreci Nasıl İlerler?

Araç Kurtarıcı Ehliyet Operatörlük Belgesi genel manada önce alacağınız belgenizi tercih etmeniz gerekir. Seçtiğiniz belgenin ardından eğitimler uygulanarak sonrasında yazılı ve uygulamalı sınavı ile belgenize sahip olabilirsiniz.

Araç Kurtarıcı Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Aldım Hangi İş Makinalarını Kullanabilirim?

Araç Kurtarıcı Ehliyet Operatörlük Belgesi Araç Kurtarıcı kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. Araç Kurtarıcı Ehliyet ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler Araç Kurtarıcı kullanamazlar.

Araç Kurtarıcı Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Araç Kurtarıcı Operatörlük Belgesi sınav tarihleri ile beraber 15 ila 30 gün içerisinde İş Makinası Operatörlük Sınavına tabi tutularak Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

Araç Kurtarıcı Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

Araç Kurtarıcı Operatörlük Belgesi sınavları için gerekli evraklar; Nüfus Cüzdanı, Biyometrik Fotoğraf, Diploma, Sağlık Raporu, Sabıka Kaydı evraklarının eksiksiz bir şekilde tarafımıza sunulması gerekmektedir.

Araç Kurtarıcı Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Sınav Tarihi Ne Zaman?

Araç Kurtarıcı Operatörlük Belgesi alacaklar için sınav tarihleri değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişim numaralarımızdan iletişime geçerek en yakın sınav tarihini öğrenebilirsiniz.

Araç Kurtarıcı Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Yaşı Kaçtır?

Araç Kurtarıcı Operatörlük Belgesi almak için en az ilkokul mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

Araç Kurtarıcı Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Fiyatı / Ücreti Nedir?

Araç Kurtarıcı Ehliyet Operatörlük kursu fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçerek, daha detaylı bilgiyi alınız.

Whatsapp
Oğuz Bey
Oğuz Bey
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?