Drift Sürüş Teknikleri Eğitimi

Drift Sürüş Teknikleri Eğitimi

Drift Sürüş Teknikleri Eğitimi

Dünyanın en heyecan ve zevk verici motor sporu olan drift, Japonya’da 70’li yıllarda ortaya çıktı ve kısa sürede çok popüler oldu. Genellikle arkadan itiş araçlarla yapılan bu eğitim Sürüş Akademisi olarak sizlere önden çekişli araçlarla da bu eğitimi alma ve bu heyecanı yaşama fırsatı sunuyoruz. Drift deneyimini kendi özel asfalt pistimizde veriyoruz.

Özel drift aparatlı araçlarla sizlere drift heyecanını yaşatıyoruz. Fizik kurallarını alt üst ediyor, doyasıya eğlenirken hem de öğreniyoruz.

Yoğun bir bilgi birikimini, iyi araç kullanma yeteneğini ve bu konuda özel olarak alınmış bir eğitim gerektiren drift heyecanı, sürüş akademisinde uzman pilotlar ve özel donanımlı drift araçlarıyla güvenli bir şekilde kendi özel pistinde veriliyor.

Dilerseniz siz kurallara uyun biz beraber eğleniriz sloganıyla kendi aracınızla da pistimizde drift keyfini yaşayabilirsiniz. (Organize edilen özel motivasyon günlerine de katılım sağlayabilirsiniz.)

Drift Sürüş Teknikleri Eğitim Amacı

Drift sürüş teknikleri eğitim amacı; eğitimden alacağınız teorik ve uygulamalı eğitim ile sürücülük hayatınızda oluşabilecek riskleri absorbe edebilirsiniz. Hem öğretiyor hemde eğleniyoruz.

Drift Sürüş Teknikleri Eğitimi, Eğitim Süresi

  • 1-2 gün (3 saat teorik, 1 saat uygulamalı pist eğitimi)

Toplam; 4 saattir.

Drift Sürüş Teknikleri eğitim süresi, eğitimi alacak kişi sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Şuan da yazacağımız eğitim süresi 1 kişi için geçerlidir. Kişi sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir.

1-2 günlük eğitimler için belirlenen eğitim saatleri; randevu saatinde başlar ve 4 saatlik süre içerisinde 1-2 gün olacak şekilde sonlandırılır.

  • 3 saat teorik eğitim,
  • 1 saat uygulamalı pist eğitimi,

olmak üzere toplamda 4 saat eğitim verilir.

Drift Sürüş Teknikleri Eğitimi, Eğitim İşleyişi

Drift Sürüş Eğitimi Teorik Dersi (3 Saat); pist uygulamalarına başlamadan önce driftle ilgili alınan teorik ders çok önemlidir. Drift teknikleri görsel metotlarla anlatılır. Kişinin drift geçmişine göre pist parkurları şekillenmiş olur. Drift eğitimi kişisel alınan bir eğitimdir. Bu bakımdan sizin seviyenize göre parkurlar değişecektir.

Drift Sürüş Eğitimi Uygulamalı Pist Dersi (1 Saat); Hiç drift yapmamış katılımcılar önce driftçetle kolay drift yaparak el ve ayak koordinasyonlarını geliştirerek drift yapmaya hazır hale gelirler. Daha sonra özel drift lastikleri takılmış (easydrift) araçlarla drift parkurlarını uzman pilotlar eşliğinde yaparlar.

Drift Sürüş Teknikleri Eğitimi Belgesi/Sertifikası

Drift Sürüş Eğitim programı, Sürüş Akademisi A.Ş. eğitim kompleksi içerisinde bu eğitimler için ayrılmış asfalt, stabilize toprak alan ve OFF-Road toprak alan pist alanlarında uygulanmaktadır. Uluslararası kurumlar tarafından sertifikalandırılmış ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış eğitim müfredat ve mevzuatı uygulanır.

Eğitim veren tüm eğitmenler TOSFED ve Uluslararası lisanslara sahiptir.

Tüm eğitimler sonunda katılımcılara katılım belgesi verilmektedir. (Drift Sürüş Teknikleri Sertifikası)

Whatsapp
Oğuz Bey
Oğuz Bey
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?