İtfaiye Ehliyet Operatörlük Belgesi

İtfaiye Ehliyet Operatörlük Belgesi

İstanbul‘da MCO Drive Akademi Danışmanlık Hizmetleri olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Sağladığımız danışmanlık hizmeti ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı İtfaiye Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; İtfaiye İş Makinasını kullanacaklara verilir.

İstanbul bölgesinde MCO Drive Akademi Danışmanlık Hizmetleri olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde iş birlikteliği yaptığımız ve size en yakın lokasyon tercih ederek danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Hizmet sizin ayağınıza geliyor kısacası… Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası İtfaiye Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman müşteri temsilcilerimiz ile İtfaiye Operatörlük Belgenizi MCO Drive Akademi Danışmanlık Hizmetlerimiz aracılığı ile eğitim ve sınav süreçlerini takip ediyoruz. İhtiyacınız olan doğru eğitimi almanız için özverili bir şekilde çalışıyoruz. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile İtfaiye İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde İstanbul‘da İtfaiye İş Makinası Ehliyeti veya İtfaiye İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız işbirliği yaptığımız bir çok kursa ulaşabilirsiniz. Danışmanlık Kurumumuz ile iletişime geçiniz. 

İtfaiye Operatörlük Kursu‘na yapacağımız iş birlikleri sayesinde sizlerde bölgenize en yakın İş Makinesi Kursu‘na kayıt aracılığı hizmetlerimiz sayesinde İtfaiye Operatörlük Belgesi alan kişiler İtfaiye kullanabilirler. İtfaiye kullanabilmek için İtfaiye Ehliyeti, İtfaiye Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu (2.Grup)
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İtfaiye İş Makinası Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Merak Edilenler

İtfaiye Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Nedir?

Trafiğe kapalı alanlarda yük indirilip, boşaltılması veya yer değiştirilmesi noktasında kullanılan bir iş makinasıdır. İtfaiye İş Makinasını kullanabilmek için İtfaiye Ehliyet ve Operatörlük Belgesinin alınması gerekmektedir.

İtfaiye Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alınması Zorunlu mudur?

İtfaiye Ehliyet Operatörlük Belgesi İtfaiye kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. İtfaiye Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler İtfaiye kullanamazlar.

İtfaiye Ehliyeti ve Operatörlük Belgesi Nereden Alınır?

İtfaiye Ehliyet Operatörlük Belgesi genel olarak İstanbul bölgesinde MCO Drive Akademi Danışmanlık Hizmetleri tercih edilmektedir. Bizlere başvuru yaparak İtfaiye Ehliyet ve Operatörlük Belgenizi hemen alabilirsiniz.

İtfaiye Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Süreci Nasıl İlerler?

İtfaiye Ehliyet Operatörlük Belgesi genel manada önce alacağınız belgenizi tercih etmeniz gerekir. Seçtiğiniz belgenin ardından eğitimler uygulanarak sonrasında yazılı ve uygulamalı sınavı ile belgenize sahip olabilirsiniz.

İtfaiye Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Aldım Hangi İş Makinalarını Kullanabilirim?

İtfaiye Ehliyet Operatörlük Belgesi İtfaiye kullanacakların alması zorunlu bir belgedir. İtfaiye Ehliyet ve Operatörlük Belgesi bulunmayan kişiler İtfaiye kullanamazlar.

İtfaiye Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Ne Kadar Sürede Alınır?

İtfaiye Operatörlük Belgesi sınav tarihleri ile beraber 15 ila 30 gün içerisinde İş Makinası Operatörlük Sınavına tabi tutularak Operatörlük Belgenizi alabilirsiniz.

İtfaiye Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Gerekli Evraklar Nelerdir?

İtfaiye Operatörlük Belgesi sınavları için gerekli evraklar; Nüfus Cüzdanı, Biyometrik Fotoğraf, Diploma, Sağlık Raporu, Sabıka Kaydı evraklarının eksiksiz bir şekilde tarafımıza sunulması gerekmektedir.

İtfaiye Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Sınav Tarihi Ne Zaman?

İtfaiye Operatörlük Belgesi alacaklar için sınav tarihleri değişiklik göstermektedir. Bizimle iletişim numaralarımızdan iletişime geçerek en yakın sınav tarihini öğrenebilirsiniz.

İtfaiye Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Alma Yaşı Kaçtır?

İtfaiye Operatörlük Belgesi almak için en az ilkokul mezunu olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

İtfaiye Ehliyet ve Operatörlük Belgesi Fiyatı / Ücreti Nedir?

İtfaiye Ehliyet Operatörlük kursu fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçerek, daha detaylı bilgiyi alınız.

Whatsapp
Oğuz Bey
Oğuz Bey
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?