ODY 3 Belgesi

ODY 3 Belgesi

Ody 3 belgesi uluslararası yük taşımacılığı yapan firmalarda orta düzey yöneticilerin alması gereken zorunlu bir belgedir. Yetki belgeleri dahilinde istihdam zorunluluğu bulunmaktadır.

ODY 3 Belgesi

ODY 3 Belgesi, uluslararası kargo, eşya veya yük taşımacılığı yapan firmaların Orta Düzey Yöneticilerine verilen Mesleki Yeterlilik Belgesidir. C2 Yetki Belgesi, L2 Yetki Belgesi, M3 Yetki Belgesi, R2 Yetki Belgesi türlerinden herhangi birine sahip olan firmaların Orta Düzey Yöneticisi olarak görev yapmakta olan personellerinin ODY 3 Belgesi olması zorunludur. ODY 3 Belgesine sahip personel istihdam etmeyen firmalar için cezai işlem uygulanmaktadır. Ody belgeli personeli hangi firmalar istihdam etmelidir, sorusunu soruyorsanız. İstihdam zorunluluğu olan firmalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

ODY 3 Belgesi
ODY3 Belgesi

Tuzla Denge ODY Kursu olarak sizlere kaliteli eğitim anlayışımız ile İstanbul, Kartal, Maltepe, Pendik, Kaynarca, İçmeler, Tuzla, Darıca, Gebze ve Dilovası bölgelerinde ODY Belgesi, ODY Kursu ve ODY Eğitimini kesintisiz olarak vermekteyiz. Alanında uzman eğitmen kadromuz ile alacağınız eğitimlerin kalitesinden ziyade 100% ODY Sınavı başarı oranımızla da sizlerin başarısını önemsiyoruz. Kesin kazanma garantisi veriyoruz. (Eğitimlere ara vermeden gelen adaylarımız için geçerlidir.)

Eğitimlerimiz de ODY3 Sınavı başarının yanında sizlerin günlük hayatta karşılaşabileceğiniz konuların da üzerinde durarak bilinçlendirme eğitimlerimizi de sunuyoruz. Genellikle ODY Belgesine kayıt yaptıran adaylarımızın bir çoğu bizlere ” ODY 3 Belgesi Nasıl Alınır ” sorunu yöneltmektedir.

Ody3 Belgesi alındığında Ody 4 Belgesi de almış sayılırsınız.

ODY 3 Belgesi Nasıl Alınır?

Öncelikle ODY 3 almak için ODY Kursuna kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Tuzla Denge ODY Kursu olarak sizler için İstanbul bölgesinde Maltepe, Kartal, Pendik, Kaynarca, Tuzla, Şifa mahalle ve ilçelerinde Kocaeli (İzmit) bölgesinde Darıca, Gebze ve Dilovası bölgelerin de kesintisiz ODY Eğitimi hizmetlerimizi kendi merkezimizde Tuzla‘da vermekteyiz. Dersler de ODY 3 Ders Konularından ziyade ODY3 Belgesi Çıkmış Sorular ile de sınav öncesi bilgilerinizi ve kendinizi test etme fırsatını birebir sınav ortamı yaşatılarak alıyorsunuz.

ODY3 diğer belgeler gibi öncelikle kayıt, eğitim ve sınav gibi üçlü kombinasyondan oluşmaktadır. Kayıt işleminizin ardından sizlere verilecek ders tarihleri ve saatlerinde derslere gelmeniz sizlerin başarısı için en önemli konulardan bir tanesidir. Derslerin devamlılığı zorunludur. Derslerden sonrada ODY 3 Belgesi Sınav Tarihinizi alarak sınav olacaksınız. Sınavlarda eğitimlere devamlılık gösteren tüm adaylarımız 100% ODY 3 Belgesi almıştır.

ODY 3 Belgesi için başvurduğunuz da bizler şunu anlamalıyız, sizler uluslararası kargo, eşya veya yük taşıyan bir firmada Orta Düzey Yöneticisiniz. Bu Mesleki yeterlilik Belgesi de sizlere gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi ve kursumuzu görmek istiyorsanız sizleri Tuzla ODY Kursları denildiğinde akla ilk gelen ve marka kurum olan İstanbul En İyi ODY Kursuna bekliyoruz. Denge ODY Kursu ile belge almak artık çok kolay, başarıya ve eğitime önem veren ender kurumuz…

18.12.2022
285
Whatsapp
Oğuz Bey
Oğuz Bey
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?