Sportif Sürüş Teknikleri Eğitimi

Sportif Sürüş Teknikleri Eğitimi

Sportif Sürüş Teknikleri Eğitimi

Sportif sürüş teknikleri eğitimi, genellikle motor sporlarına meraklı olan fakat bunun için büyük bütçeler ayıramayan veya hobi olarak sürüşünü geliştirmek isteyenlere verilen geniş bir eğitimdir.

Sportif Sürüş Teknikleri Eğitim Amacı

Sportif sürüş teknikleri eğitim amacı; “siz kurallara uyun biz birlikte eğleniriz” söylemiyle Sürüş Akademisi A.Ş. olarak motor spor meraklılarına kapılarımızı açtık, drift eğitimi, ralli alt yapısı, off-road vb. gibi ofansif sürüş parkurlarından oluşan sportif sürüş teknikleri eğitimi hobi amaçlı olup hem araç kullanma tekniklerini öğrenirken hem de keyif alabileceğiniz bir eğitimdir.

Sportif Sürüş Teknikleri Eğitimi, Eğitim Süresi

  • 2 gün (3 saat teorik, 4 saat uygulamalı pist eğitimi)

Toplam; 7 saattir.

Sportif Sürüş Teknikleri eğitim süresi, eğitimi alacak kişi sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Şuan da yazacağımız eğitim süresi 1 kişi için geçerlidir.

2 günlük eğitimler için belirlenen eğitim saatleri; randevu saatinde başlar ve 7 saatlik süre içerisinde 2 gün olacak şekilde sonlandırılır.

  • 3 saat teorik eğitim,
  • 4 saat uygulamalı pist eğitimi,

olmak üzere toplamda 7 saat eğitim verilir.

Sportif Sürüş Teknikleri Eğitimi, Eğitim İşleyişi

Sportif Sürüş Eğitimi Teorik Dersi (3 Saat); Teorik eğitimde drift teknikleri, apeks tutma, savrulma teknikleri ve kişinin yoğunlaşmak istediği alana göre şekillenen pratik eğitimin etkisini artıran görsel eğitim metotları kullanılarak katılımcıya aktarılır.

Sportif Sürüş Eğitimi Uygulamalı Pist Dersi (4 Saat); Sportif Sürüş Eğitimi Pist Uygulaması; eğitimlerimiz önce driftçet sonra easydrift ve ekipmansız araçlarla yapılır. Kişinin kendi aracıyla (isteğe bağlı) performans sürüşleri yapılır. Uzman pilotlar eşliğinde yapılan eğitimlerde drift teknikleri ve apeks yakalama pratikleri katılımcı bizzat kullanarak yaşatılır.

Sportif Sürüş Teknikleri Eğitimi Belgesi/Sertifikası

Sportif Sürüş Eğitim programı, Sürüş Akademisi A.Ş. eğitim kompleksi içerisinde bu eğitimler için ayrılmış asfalt, stabilize toprak alan ve OFF-Road toprak alan pist alanlarında uygulanmaktadır. Uluslararası kurumlar tarafından sertifikalandırılmış ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış eğitim müfredat ve mevzuatı uygulanır.

Eğitim veren tüm eğitmenler TOSFED ve Uluslararası lisanslara sahiptir.

Tüm eğitimler sonunda katılımcılara katılım belgesi verilmektedir. (Sportif Sürüş Teknikleri Sertifikası)

Whatsapp
Oğuz Bey
Oğuz Bey
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?