ÜDY 1 Belgesi

ÜDY 1 Belgesi

Üdy 1 Belgesi, uluslararası yolcu taşımacılığı yapan yetki belgesi sahibi firma üst düzey yöneticilerinin alması zorunlu belgedir. ÜDY1 Belgesi 1 ayda alınabilir.

ÜDY 1 Belgesi

ÜDY 1 Belgesi, uluslararası yolcu taşımacılığı yapan bir firmada yetkili olarak görev yapan Üst Düzey Yöneticilere verilen Mesleki Yeterlilik Belgesidir. Belirtilen yetki belgelerine sahip ve uluslararası yolcu taşımacılığı yapan firma yetkililerinin bu belgeyi alması zorunludur. ÜDY 1 Belgesi aynı zamanda ÜDY 1 Mesleki Yeterlilik Belgesi olarak da bilinmektedir. Yönetmeliklerce ve firmanın yapmış olduğu iş hacmine göre yetki belgelerine sahip tüm firmalarda yetkili kişilerce ÜDY 1 Belgesi bulunması ve firmanın bu belgeye sahip yetkilileri istihdam etmesi zorunludur.

ÜDY 1 Belgesi
ÜDY1 Belgesi

ÜDY1 İstihdam zorunluluğu bulunan firmalara, istihdam zorunluluğu olan firmalar yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Yolcu Taşımacılığı faaliyetini gösteren ve yetki belgelerine sahip firmalarda ÜDY 1 Belgeli yetkili istihdam etmeleri gerekir. İstihdam etmemeleri durumunda Karayolu Taşımacılığı kanunun ilgili maddelerince 5(beş) uyarı ve maddi cezalar firmaya yansıtılacaktır.

ÜDY 1 Belgesi Eğitimleri alanında uzman eğitmenlerimiz eşliğinde Tuzla Denge ÜDY Kursumuzda akşam ve hafta sonu dersleri şeklinde sizlere verilmektedir. Genellikle hizmet verdiğimiz bölgeler ise; İstanbul ili içerisinde Maltepe, Kartal, Pendik, Kaynarca, Tuzla, İçmeler, Şifa Mah. bulunan ÜDY Merkezi ve Kocaeli, İzmit bölgesinde Darıca, Gebze, Dilovası ilçelerinde bulunan ÜDY Merkezimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

ÜDY 1 Üst Düzey Yöneticilik belgesi alan bir yönetici ÜDY 2 Belgesi de almış sayılır.

ÜDY Belgesi alırken en önemli noktalardan biri de ÜDY Sınavıdır. Çünkü sınavdan başarılı olmanız durumunda ÜDY Belgesi almaya hak kazanırsınız. ÜDY Eğitimlerimiz hafta içleri 18:30 ‘da başlayıp 20:30 ‘a kadar sürmektedir. Hafta içi derslere katılım sağlayamayan adaylarımız için ise hafta sonları genel tekrar derslerimiz de bulunmaktadır. Tamamen aday başarısı odaklı eğitim sistemimiz ile sınav başarı oranımızı yükseltiyoruz. Derslere devamlılık göstermeniz de bu bağlamda çok önemlidir. Ne kadar çok derslere devam eder ve ne kadar çok ÜDY Belgesi Sınav Sorusu çözerseniz başarı oranınız doğru orantı olarak artacaktır.

ÜDY Belgesi alacak adayların genellikle bizlere en çok sorduğu ve yönelttiği sorulardan bir kaçı da ” ÜDY Belgesi Nasıl Alınır ” , ” ÜDY Belgesi Nereden Alınır ” , ” ÜDY Belgesi Sınavı ” şeklinde olmuştur. Kısaca sizlere ” ÜDY 1 Belgesi Nasıl Alınır ” başlığı altında hepsini detaylı olarak anlatacağız.

ÜDY 1 Belgesi Nasıl Alınır?

ÜDY 1 Belgesi diğer belge türleri gibi bizimde tabirimizle muhteşem 3(üç) ‘lüden oluşmaktadır. Nedir, peki bu muhteşem 3(üç) ‘lü… Kayıt, Ders ve Sınav üçlüsü ile ÜDY Belgesi alabiliyorsunuz. Gerekli şartları sağlamanız durumunda size en yakın ÜDY Merkezine kayıt yaptırarak ÜDY 1 Belgesi almanın 1(bir) ‘inci aşamasını tamamlayabilirsiniz. İkinci aşama olarak dersleriniz başlar ve derslere devam etmeniz sizin sınavda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Derslerin sonunda sınava tabi tutulur ve başarılı olmanız halinde ÜDY 1 Belgesini almaya hak kazanırsınız.

ÜDY Kursları ayın ilk iki haftasında kayıt dönemi ve kayıt döneminin bitimiyle devamında ki hafta da dersler başlar ve bir sonraki ayın ilk iki haftası da ÜDY Sınavlarınız yapılır.

18.12.2022
231
Whatsapp
Oğuz Bey
Oğuz Bey
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?